نسخه موبایل
www.valiasr-aj .com
جدال با دجّال!
کد مطلب: 12717 تاریخ انتشار: 03 تير 1398 - 12:34 تعداد بازدید: 8201
فتنه احمد الحسن » مستندات تصویری
جدال با دجّال!

مروری سریع بر تفکرات و عقاید خطرناک احمد بصری و اتباعش

نشانه های ظهور از جذاب ترین و پرطرفدارترین و در عین حال از آسیب پذیرترین بخش های معارف مهدوی است که اختصاص بخش عمده ای از روایات مهدویت به این موضوع ، بهترین گواه بر این مسئله است.
این جذابیت از سویی باعث افزایش اقبال عمومی به این مساله و در نتیجه اصل اندیشه مهدویت می شود.
اما از سوی دیگر ، افزون بر ایجاد زمینه برای ورود خرافات ، طمع شیادان و مدعیان دروغین را برای جعل و تحریف روایات ، دوچندان میکند.
یکی از این مدعیان دروغین، که از راه تحریف و تأویل روایات ، خود را مطرح ساخته ، احمد اسماعیل بصری می باشد، که با ادعای یمانی ، مدت هاست شروع به فعالیت کرده است.
در این داده نما تصویری(اینفوگرافیک) به گوشه ای از اقدامات و تفکرات خطرناک و تکفیری این فرد و پیروانش خواهیم پرداخت.
1 هیچ سند و روایت واضح و متقنی برای ادعای خود ندارد! علم رجال را که از لوازم و ارکان فهم احادیث به شمار می رود، قبول ندارند و هر حدیثی که نشان دهنده ی کذب و انحراف راهشان باشد ، به راحتی رد و یا توجیه می کنند
2 معتقدند هر کس به آن ها نپیوندد و دعوت احمد بصری را نپذیرد ، کافر و نجس بوده و جان و مال او آزاد و حلال است!
3 احمد بصری خود را امام، جانشین و فرزند امام زمان (علیه السلام) می داند؛ همچنین ادعا می کند که یمانی موعود نیز هست! وی معتقد است که خون حضرت امام حسین (علیه السلام) در روز عاشورا، به خاطر او ریخته شده است!
4 تنها راه ارتباطی با سر دسته ی فرقه ، صفحه ی او در فیس بوک است؛ که اصلا معلوم نیست متعلق به خودش باشد، اگر هم باشد، بسیاری از اوقات آفلاین بوده و پیروانش باید صبر کنند تا امامشان آنلاین شود ...!
5 به طور کلی تقلید را قبول ندارند و علماء و مرجعیت شیعه را دشمن امام زمان (علیه السلام) می دانند و می گویند اگر امامشان (احمد بصری) قیام کند ، گردن فقهاء را خواهد زد!
6 هر چند در ظاهر سعی می کنند دشمنی خود را با نظام اسلامی و شخص رهبر ایران آشکار نکنند، اما در واقع این نظام را طاغوت و ظالم می دانند و معتقدند تعدادشان باید به حدی برسد که حکومت مجبور شود همه چیز را تسلیم آن ها کند.


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :